Odchované vrhy

Více informací se dozvíte, kliknete-li na konkrétní vrh.

V roce 2004 se v mé chovatelské stanici narodil první vrh – jeden střední stříbrný pejsek jménem Agnus Dei, který se úspěšně vystavoval a později dosáhl titulu Interšampiona. Agnus Dei se uplatnil i v chovu a celkem tak byl pyšným tatínkem 22 holčiček a 14 kluků. Opustil nás v roce 2019, ve svých potomcích a jejich potomcích ale žije dál.

Vrh A // 14.6.2004

Elisa Královský Hradec X Wallenberg´s Simpley The Best
(A Banzette pedigree)
Agnus Dei / pes

V červenci roku 2005 se pak v naší chovatelské stanici narodil druhý vrh, tentokrát trpasličích černých pudlíků. Z tohoto vrhu jsem si nechala fenečku – Bavajku. Ona i její bratr Balantés (Berdýsek) se úspěšně vystavovali, stali se interšampióny a několikanásobnými šampióny různých států. Poslední ze štěňátek z tohoto vrhu, Barýsek, který zůstal s naší babičkou nás opustil v roce 2020.

Vrh B // 13.7.2005

Federicka Královský Hradec X Cheeky Bohemia Timothy
(B Banzette pedigree)
Bavayia / fena
Balantés / pes
Barrus / pes
Baiomys / pes

V roce 2009 se v naší chovatelské stanici narodil náš třetí vrh, maminkou se poprvé stala Bavajka, fenka z našeho vrhu B. Všechna štěňátka mají skvělé majitele – Karotka dokonce zůstala s mojí maminkou. Crispo se krátce vystavoval a stal se junior šampionem České republiky i Slovenska.

Vrh C // 20.2.2009

Bavayia Banzette X Solnes Dubbel Rain
(C Banzette pedigree)
Caryota / fena
Crispo / pes
Coarto / pes

Rok 2018 byl ve znamení hledání ženicha pro Chass. Protože všichni stříbrní psi byli buď příbuzní nebo pro mě jako chovatele z nějakého důvodu nepoužitelní, rozhodla jsem se oživit stříbrnou krev krásným bílým psem Endym. Narodila se tři štěňátka, která našla své perfektní domovy v České republice.

Vrh D // 1.5.2018

Chassis Banzette vom Alt Domigk X Etienne Enzo Coeur de Moravie
(D Banzette pedigree)
Da Fortunae / fena
Daps Divum / fena
De Caelo
/ pes