Odchované vrhy

V roce 2004 se v mé chovatelské stanici narodil první vrh čítající jednoho středního stříbrného pejska jménem Agnus Dei, který se úspěšně vystavoval a později dosáhl titulu Interšampiona. Agnus Dei se uplatnil i v chovu a celkem je tak pyšným tatínkem 22 holčiček a 14 kluků.
V červenci roku 2005 se pak v naší ch. s. narodil náš druhý vrh, tentokrát trpasličích černých pudlíků. Z tohoto vrhu jsem si nechala fenečku – Bavayiu. Ona i její bratr Balantés se úspěšně vystavovali, stali se interšampióny a několikanásobnými šampióny různých států.
V roce 2009 se v naší chovatelské stanici narodil náš třetí vrh, jehož maminkou se poprvé stala Bavajka, fena z našeho vrhu B. Všechna štěňátka našla své skvělé majitele v České republice. Crispo se dokonce i krátce vystavoval a stal se junior šampionem České republiky i Slovenska.
Krev naší chovatelské stanice však nyní žije především v pravnoučátkách  po naší Wendy. Na svět přišla v chovatelské stanici Coeur de Moravia, která patří Renatě a Klárce Welterovým, majitelkám Queen a Quenty, jejichž tatínkem je pejsek z našeho vrhu A. Ze dvou vrhů se narodilo 7 kluků a 4 holčičky. Čtyři z nich se úspěšně vystavují a stali se interšampiony a šampiony několika států.

Vrh A // 14.6.2004

Elisa Královský Hradec X Wallenberg´s Simpley The Best
(A Banzette pedigree)
Agnus Dei / pes

Vrh B // 13.7.2005

Federicka Královský Hradec X Cheeky Bohemia Timothy
(B Banzette pedigree)
Bavayia / fena
Balantés / pes
Barrus / pes
Baiomys / pes

Vrh C // 20.2.2009

Bavayia Banzette X Solnes Dubbel Rain
(C Banzette pedigree)
Caryota / fena
Crispo / pes
Coarto / pes

Vrh D // 1.5.2018

Chassis Banzette vom Alt Domigk X Etienne Enzo Coeur de Moravie
(D Banzette pedigree)
Da Fortunae / fena
Daps Divum / fena
De Caelo
/ pes